Skontaktuj się z nami już dziś

+ 48 888 576 949 Zdjęcie dwóch osób

startrealizacjeYamaBitsYamaBits - Sklep Internetowy

Logo YamaBitsSklep YamaBits jest jednym z projeków które wykonywaliśmy dla klientów zagranicznych. Cała witryna oparta jest o system CMS o nazwie Magento.

Serwis ten jest projektem wykonanym przez naz kompleksowo. Poczynając od projektu graficznego, poprzez przygotowanie kodu html, css, js, wdrożenie całości do systemu Magento, kończąc na pełnej instalacji i konfiguracji serwera dedykowanego i instalacji sklepu na serwerze.

 

YamaBits - Koszyk i płatność na jednej stronie.Wartym podkreślenia jest fakt że całość utrzymywana jest na serwerze dedykowanym w firmie hostingowej OVH. Systemem operacyjnym jest CentOS, system z rodziny Linux. Skrypty witryny obsługiwane są poprzez PHP-FPM, a całość wyświetla serwer http Nginx. W przeciwieństwie do klasycznego rozwiązania, czyli Apache + PHP, NGINX + PHP-FPM gwarantuje bardzo dużą stabilność i bezpieczeństwo działania. W tym przypadku bardzo ważna była właśnie kwestia stabilności i bezpieczeństwa. Sklep obsługuje transakcje finansowe i naszym zadaniem było sprawienie że potencjalni klienci będą się dobrze i bezpiecznie czuć w czasie użytkowania witryny.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

sie 27, 2015

Podsumowanie akcji marketingowej wydarzenia kulturalnego.

Od maja do końca czerwca tego roku, pracowaliśmy nad promocją wydarzenia kulturalnego "Jak to na Pomorzu zdrajcy ze Szwedem próbowali się bratać" z naciskiem na witrynę www.czarnieckiego.org oraz wydarzenie na Facebooku.


przeczytaj więcej
© 2007 - 2014 by Agencja Interaktywna CreaWeb